• II Gminny Turniej o Puchar Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska w badmintonie - 17. 11. 2022 r.

  dodano dnia: 25 listopada 2022 / 11:22

  17 listopada na naszej hali odbył się II Turniej o Puchar Wójta Gminy w Badmintonie. 🏸🏆🏆
  Blisko 70 graczy rywalizowało w czterech kategoriach wiekowych o miano najlepszego badmintonisty/stki w Gminie. Sport ten wymaga od grających dobrej ogólnej sprawności, szybkości i refleksu. Bardzo widowoskowo wyglądały pojedynki najlepszych zawodników turnieju. Organizatorzy z SP Leśnica Groń bardzo dziekują Panu Wójtowi Andrzejowi Pietrzykowi oraz szefowej GZO Pani Zofii Kuczyńskiej za sfinansowanie turnieju. 👏

  Czytaj więcej
 • Kotelnica Białczańska CUP

  dodano dnia: 24 listopada 2022 / 13:15

  Grudniowe weekendy na naszej hali zdominowane będą przez piłkarzy biorących udział w kilku turniejach z serii : Kotelnica Białczańska Cup!😀💪⚽️
  "Kotelnica Białczańska CUP" - Pod Patronatem Wójta Gminy Bukowiny Tatrzańskiej Andrzeja Pietrzyka to cykl turniejów piłkarskich organizowanych przez :
  • Klub Sportowy "WATRA"
  • Szkółka Piłkarska "Młode Wilki"
  • Kotelnica Białczańska
  • Gminę Bukowina Tatrzańska
  Turniej zostanie rozegrany w 4 kat wiekowych : skrzat-żak-orlik-młodzik
  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zmagań piłki nożnej dzieci i młodzieży!

  Czytaj więcej
 • Czesi najlepsi

  dodano dnia: 21 listopada 2022 / 13:33
  Czytaj więcej
 • Leśnica Groń dominuje w koszykówce

  dodano dnia: 17 listopada 2022 / 23:4
  Czytaj więcej
 • Turniej siatkarski z okazji Dnia Niepodległości

  dodano dnia: 10 listopada 2022 / 13:51

  ➡️W dniu Święta Niepodległości, piątek 11.11. oraz sobotę 12.11 na naszej hali odbędzie się duży turniej siatkarski. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie! ‼️🏐

  Czytaj więcej
 • Liga Tatrzańska edycja numer 4!

  dodano dnia: 24 października 2022 / 12:22

  ▶️Liga Tatrzańska w piłce nożnej halowej edycja nr 4!‼️⚽️ Zbieramy zapisy chętnych drużyn.🗒 Start Ligi w listopadzie. Liczba miejsc ograniczona. Mecze jak co roku odbywać będą się w czwartkowe wieczory.
  Zapisy pod adresem mailowym: dyrektor@gcris.ugbt.pl💻
  Termin zapisów: do 10 listopada 2022 r.

  Czytaj więcej
 • Aktywny weekend!

  dodano dnia: 23 października 2022 / 11:4

  ▶️W ten trwający weekend 22-23 października dużo się na naszych obiektach dzieje. Na boiskach zenętrznych GCRiS i Watry Białka Tatrzańska odbywa się Podhale Cup. ⚽️🏆Duży turniej piłkarski w którym bierze udział 14 dryżun z całej Polski, ponad 200 dzieci.
  ▶️ Ntomiast na hali od rana trwają przygotowania do turnieju tanecznego, gdzie rywalizować będą pary m.in z Kolumbii, Ukrainy, Słowacji, Cypru... Zapraszamy na taneczne zmagania od 15.00.

  Czytaj więcej
 • Turnieje piłkarskie na początek roku szkolnego. 

  dodano dnia: 10 października 2022 / 12:8

  Już po raz 29 (!) odbył się turniej o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego „ Karpatia” w Bukowinie Tatrzańskiej. Zmaganie ta przez dwa dni odbywały się na naszych obiektach. Rywalizawali młodsi ( klasy 1-3) oraz starsi 4- 8. Chłopcy i dziewczynki, na boisku zewnętrznym i na hali.  W sumie kilkaset dzieci ze wszystkich Gminnych szkół. Zabawa i emocje były świetne a już za rok jubileuszowy 30 rok rywalizacji!

  Czytaj więcej
 • Liga siatkówki edycja druga

  dodano dnia: 15 września 2022 / 10:27
  Druga edycja Ligi Siatkówki w poprzedni piątek miała swoją inaugurację.
  W tym roku startuje rekordowa liczba aż 9 drużyn.
  Drużyny są m.in z Nowego Targu, Limanowej, Białki Tatrzańskiej czy Bochni.
  Rozgrywki są prowadzone na hali GCRiS w każdy piątek od 19.00.
  Czytaj więcej
 • Sporty walki

  dodano dnia: 7 września 2022 / 11:49

  Kolejne cykliczne zajęcia odbywające się na naszych obiektach ruszają w tym tygodniu! Zapraszamy!

  Czytaj więcej
 • Wraca Fitness!

  dodano dnia: 6 września 2022 / 11:43

  Po krótkiej, wakacyjnej przerwie wracamy do naszych cyklicznych zajęć. Już od dzisiaj do końca grudnia wracają zajęcia fitness!😀 Będą się odbywać we wtorki i czwartki o godzinie 19.00. Zajęcia organizuje Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Bukowiny Tarzańskiej a dofinansowane są przez Gmina Bukowina Tatrzańska. Serdecznie zapraszamy!

  Czytaj więcej
 • Gminna siatkówka

  dodano dnia: 24 lipca 2022 / 15:53

  Jeszcze w czasie trwania roku szkolnego uczniowie z terenu naszej Gminy ( a było ich sporo ponad 100) rywalizowali w zawodach chłopców i dziewcząt w bardzo popularną w naszym kraju - siatkówkę. 

  Turnieje toczyły się równolegle i dostarczyły dużo dobrej zabawy i wysiłku fizycznego młodym pasjonatom siatkówki. 

  U chłopców zwyciężyła szkoła uznawana przed zawodami za faworyta - SP Bukowina Tatrzańska. O drugie miejsce zaciekle walczyli do ostatniego momentu zawodnicy z Leśnicy Gronia i Białki Tatrzańskiej. Ostatecznie minimalnie lepsi okazali się gracze z Białki. Miejsce 4 to SP Jurgów, 5 - SP Czarna Góra nr 1, 6 - SP Brzegi. 

  Natomiast w kategorii dziewcząt rewelacyjny turniej rozegrały dziewczynki z Brzegów. Żadna z drużyn nie mogła ich pokonać i bezapelacyjnie wygrały Gminny turniej. Na miejscu drugim zameldowały się, spisując się równie dobrze dziewczyny z Jurgowa a podium zamykała ekipa z Leśnicy Gronia. Pozostałe lokaty to kolejno SP Białka Tatrzańska, SP Bukowina Tatrzańska, SP Czarna Góra nr 1. 

  Nagrody dla dzielnych graczy wręczał Wójt Andrzej Pietrzyk. 

  Czytaj więcej
 • Serdecznie zapraszamy!

  dodano dnia: 22 czerwca 2022 / 13:25
  Czytaj więcej
 • Nieczynna siłownia 16 czerwca 2022

  dodano dnia: 15 czerwca 2022 / 22:42

  Informujemy, że w świeto Bożego Ciała tj. 16 czerwca br. siłownia w GCRiS jest zamknięta. Zapraszamy w kolejne dni.

  Czytaj więcej
 • SP Bukowina najlepsza w piłkę nożną!

  dodano dnia: 6 czerwca 2022 / 14:20
  SP Bukowina Tatrzańska najlepsza w Gminnym turnieju piłki nożnej!‼️
   
  ⚽️W piłkarskim turnieju o puchar Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska odnosząc komplet zwycięstw bezapelacyjnie zwyciężyła szkoła podstawowa z 🏆Bukowiny Tatrzańskiej.👏💪 Zawody te były jednym z elementów szkolnej rywalizacji sportowej. Sam turniej stał na wysokim poziomie i obfitował w wiele ciekawych pojedynków młodych piłkarzy.
  Do rywalizacji oprócz wymienionych zwycięzców stanęli jeszcze zawodnicy z SP Leśnica Groń – 🥈2 miejsce, SP Białka Tatrzańska – miejsce 3🥉.
  Pozostałe lokaty to odpowiednio SP Czarna Góra nr 2🏵, SP Czarna Góra nr 1🏵 oraz SP Rzepiska🏵.
   
  ➡️Zawodnikom medale i puchary wręczał Wójt Andrzej Pietrzyk.
  Dzielni sportowcy oprócz pucharów, medali i bonów na nagrody rzeczowe otrzymali poczęstunek – nagrody te zostały ufundowane przez Urząd Gminy Bukowina Tatrzańska.
   
  ➡️Dodatkowo każdy z uczestników otrzymał z rąk Dyrektora Term Bukovina, Pana Stanisława Buńdy wejściówki na baseny. Warto nadmienić, że Termy od 10 lat wspierają nagrodami dla dzieci te piłkarskie zawody. 👍👏
   
  Czytaj więcej
 • Emocje na turnieju piłki ręcznej!

  dodano dnia: 18 maja 2022 / 13:43

  Kolejnym punktem rywalizacji sportowej dzieci i młodzieży w Gminie Bukowina Tatrzańska był turniej piłki ręcznej chłopców oraz dziewcząt. Do rywalizacji stanęło ponad 100 dzieci. Miejscem rozgrywania imprezy była hala sportowa GCRiS Białka Tatrzańska.

  Turniej dziewcząt był bardzo wyrównany i do ostatniego meczu decydowało się kto w im zwycięży, ostatecznie 3 drużyny zgromadziły po tyle samo punktów i o poszczególnych miejscach decydowały rzucone bramki! Ostatecznie najlepsze w rywalizacji okazały się  dziewczyny z SP Leśnica przed SP Brzegi oraz SP Białka Tatrzańska. Miejsca 4 i 5 to odpowiednio SP Jurgów i SP Bukowina Tatrzańska.

  W turnieju chłopców natomiast bezkonkurencyjna okazał się szkoła z Bukowiny Tatrzańskiej odnosząc komplet zwycięstw. Drugie miejsce przypadło SP Leśnica Groń a trzecie SP Białka Tatrzańska. Kolejne miejsca to SP Czarna Góra nr 2 oraz SP Jurgów.

  Najlepszymi zawodnikami turnieju wybrano Julię Gąsienicę Groń (SP Leśnica Groń) oraz Patryka Burnosa.

  Nagrody, medale i puchary dla dzieci wręczał uczestnikom Wójt Gminy – Andrzej Pietrzyk oraz dyrektor SP Leśnica Groń – Radosław Fiedler.

  Sędziami zawodów byli Pan Kazimierz Dygoń oraz Mateusz Górz.

  Czytaj więcej
 • Siłownia GCRiS 3 maja zamknięta

  dodano dnia: 2 maja 2022 / 12:55

  ▶️3 maja (wtorek) siłownia GCRiS jest zamknięta. Zapraszamy w środę od 15:30.💪

  Czytaj więcej
 • Działo się!

  dodano dnia: 26 kwietnia 2022 / 12:37
  Czytaj więcej
 • Taneczny Tatry Cup w GCRiS

  dodano dnia: 23 kwietnia 2022 / 7:36

  Dzisiaj (23 kwietnia) i jutro (24 kwietnia) na naszej hali znów taneczne zmagania! Zapraszamy, zapowiada 💃🕺🤳 się pięknie! Dzisiaj i jutro tancerzey można podziwiać do 18.00.

  Czytaj więcej
 • 18sta Zimowa Spartakiada

  dodano dnia: 19 kwietnia 2022 / 13:58
  ▶️Jeszcze przed oficjalnym końcem sezonu zimowego w Gminie Bukowina Tatrzańska zorganizowano 18-stą Zimową Spartakiadę. Blisko pół tysiąca dzieci i młodzieży wzięło udział w tych sportowych zmaganiach. Uczniowie ze wszystkich szkół z terenu Gminy rywalizowały w sportach zimowych tj. łyżwiarstwie, narciarstwie zjazdowym, snowboardzie oraz narciarstwie biegowym. ⛷🏂
  Ta wyjątkowa impreza sportowa to cykl zawodów w które angażuje się dużo osób, którym zależy na harmonijnym rozwoju młodego pokolenia. Dzieci rywalizując na stoku, na lodowisku, na trasach biegowych uczą się zdrowej rywalizacji, pokonywania własnych słabości oraz kształtują zdrowe nawyki sportowe.
  Ten wyjątkowy w naszej części Podhala cykl czterech imprez nie odbyłby się bez corocznego olbrzymiego zaangażowania nauczycieli wychowania fizycznego z terenu Gminy Bukowina Tatrzańska, bez wsparcia finansowego i osobistego zaangażowania Wójta Gminy, organizacyjnego zaangażowania Gminnego Zespołu Oświatowego. Swoją olbrzymią cegiełkę to tej ważnej rzeczy dołożyli ON Kotelnica oraz właściciele wyciągu Białka Tatrzańska Kaniówka – za co bardzo im dziękują organizatorzy. 👏
   
  Uśmiechnięte twarze blisko 500 uczestników, którzy aktywnie spędzili czas, obdarowani nagrodami rzeczowymi, medalami, pucharami to najlepszy dowód, że warto tą sportową tradycję podtrzymywać. 👌
   
  Czytaj więcej