Wyniki meczów:
▶Migrond – Dunajec 13:1

Składy i oceny pomeczowe:

Oceny 1 – 5, gdzie 1 to fatalny mecz, 5 klasa mistrzowska

⚽Gole: Jandura 4, Zaika 2, Duda 2, Wróbel, Wajsak, Zhuk, Bałos, samobójcz - Cerwas

🟠Migrond: Wajsak 3, Misiura 3, Bałos 3, Jandura 4, Duda 4, Wróbel 3, Lutsenko3, Zaika 3, Zhuk 3.

🟠Dunajec: Jucha 1, Kołodziejczak 1, Budz 1, Cerwas 2, Jurkowski 2, Cerwas P 2, Dziadkowiec 1, Wilk 1, Trebunia 1, Kozieł 1, Skałuba 1, Sral 1.

Poważny rywal dla faworytów LT zaprezentował się w tej kolejce. Mowa o ekipie Tomasza Wróbla – Migrondzie. W składzie znani z występów naszych regionalnych trzecio czy czwarto ligowych drużynach m.in. Misiura, Wajsak, Bałos czy Duda. Skład imponujący ale do 19 minuty męczyli się z Dunajcem, było tylko 2:1 a Dunajec zaczął odważnie atakować. Inna rzecz, że chłopaki z Ostrowska bardzo mądrze do tego czasu się bronili. Grali z poświęceniem i mieli sporo szczęścia. I tuż przed końcem tej połowy stracili dwie łatwe, szybkie bramki i ich gra się posypała. Druga połowa to już ich pogrom. Dunajec przegrał tą cześć 0:9…

▶Dzikie Kuny – Smoki 3:6

⚽Gole: Bigos 2, Bocheńczak – Pawlikowski 2, Wojtanek, Polak T, Łojas, Bryjak

🟠Dzikie Kuny: Bigos 3, Budz 2, Leśnicki 2, Bocheńczak 2, Laskowski 4, Styrczula 2, Kowalczyk 2, Szyszka 2.

🟠Smoki: Polak Ł 3, Czernik 3, Wojtanek 3, Pawlikowski 4, Łojas 3, Polak T 3, Możdżeń 3, Bryjak 4, Kantor 3, Stanczak 3.

Najlepszy mecz kolejki. Pierwsza połowa szybka, z wieloma okazjami i twardą walką o każdą piłkę. Od początku inicjatywę przejęły Kuny co udokumentowali golem Bigosa. Z każdą mijającą minutą ich zapał znikał. Role się odwróciły i teraz Smoki były aktywniejsze i skuteczniejsze. Mieli sporo okazji i gdyby nie Laskowski w bramce Kun, który bronił skutecznie i szczęśliwie to połowa skończyłaby się prowadzeniem ekipy braci Polak. A tak – był remis 1:1.
Kolejna połowa to większe ataki Smoków i sporo błędów w obronie Dzikich Kun. Gol na 3:1 dla Smoków to ładna kombinacyjna akcja zakończona golem Pawlikowskiego.
Mając 2 bramkowe prowadzenie Smoki nie oddały go do końca i kontrolowały wynik.
W Kunach ich motor napędowy czyli duet Bigos – Bocheńczak mimo, że punktował to grał słabo, stąd porażka.

▶Harnaś –Kuwejt 21:1

⚽Gole: Młynarski 7, Kudła 5, Rabiański 3, Lupa 2, Masłowski 2, Remiasz,Kuchta -Chowaniec

🟠Harnaś: Kobal 3, Masłowski 4, Lupa 3, Młynarski Ł 3, Młynarski M 5, Remiasz 3, Kuchta 3, Rabiański 4, Kudła 3.

🟠FC Kuwejt: Kuruc 1, Sobański 1, Chowaniec 1, Budz 1, Sichelski 1, Sztokfisz 1, Dziedzic 1, Łojas 1, Walkosz 1, Krzysztof 1, Głód 1, Franosz 1, Litera 1.

Katastrofalny występ beniaminka – FC Kuwejt. Tak, grali z faworytem to wygrania całych rozgrywek i z góry byli skazani na porażkę ale… sport ma to do siebie, że pokazując serce i wolę walki można wygrać z lepszym piłkarsko zespołem. Tu nawet tego zabrakło. Kuwejt grał bez ambicji, bez woli walki… To musiało się skończyć pogromem. Harnaś „na jednej nodze” zdobył 3 punkty.

▶Wierchy – FC Nowi 10:2

⚽Gole: Jaróg 2, Nykaza 2, Trzoniec 2, Bocheński , Żółtek, Włodarczyk, samobójcza – Gut , Hagowski

🟠Wierchy: Nykaza J 3, Trzoniec 3, Nykaza 3, Plewa 3, Bocheński 3, Jaróg 4, Żółtek 3, Wodarczyk 4, Chorążak 3, Gał 3, Krupa 3.

🟠FC Nowi: Gał 2, Ciężczak 2, Bafia 2, Gut 3, Skupień 2, Palider 2, Hagowski 3, Strogusz 2, Gutt 2, Gał 2.

Wydawało się, że Nowi mogą powalczyć o punkty w tym meczu, mają w swoim składzie kilku ciekawych zawodników jak np. Hagowski. Ale w tym meczu za duża ilość błędów w obronie i strat w ataku nie pozwoliła na jakiekolwiek zdobycze punktowe. Wierchy zagrały solidny mecz bez fajerwerków i to wystarczyło na trochę chyba jeszcze spiętych graczy FC Nowi. W obronie zagrali bez większych błędów a trio Trzoniec- Jaróg- Nykaza R dał im spokój w ataku i w efekcie 3 punkty do tabeli.