Wyniki meczów
▶Harnaś – FC Nowi 20:1
Składy i oceny pomeczowe:
Oceny 1 – 5, gdzie 1 to fatalny mecz, 5 klasa mistrzowska

⚽Gole: Rabiański 6, Lupa 4, Młynarski M 4, Kuchta 2, Łukaszczyk 2, Kudła, Kostrzewa - Bafia
🟠Harnaś: Kobal 3, Kostrzewa 4, Kuchta 4, Kudła 4, Rabiański 4, Lupa 4, Młynarski 4, Łukaszczyk 3.
🟠FC Nowi: Gał 1, Ciężczak 1, Bafia 1, Pawlikowski 1, Strogusz 1, Gutt 1, Jarząbek 1, Łojas 1, Migiel 1.

Wynik wystarczy za cały komentarz do meczu. Pogrom FC Nowi. Harnaś „na jednej nodze” zdobywa 3 punkty a jego zawodnicy prześcigali się w rekordach punktów do tabeli strzelców i asyst. Najwięcej Andrzej Rabiański 10 punktów ( 6 bramek i 4 asysty)!

Wierchy – Granit 3:9
⚽Gole: Włodarczyk 2, Nykaza R – Gnida 4, Waksmański 2, Gryglak , Milon, Sarna

🟠Wierchy: Boroń 2, Trzoniec 3, Żółtek 2, JAróg 2, Plewa 3, Włodarczyk 3, Bocheński 2, Nykaza 3.
🟠Granit: Gogola 3, Sarna 3, Kieroniazk 3, Milon 3, Gryglak 3, Waksmański 3, Maryniarczyk 3, Gnida 4, Rusnak 3, Matoniak 3.

Dziwny to był mecz. Pierwszą połowę piłkarsko zdominowały Wierchy. Lepiej grali piłką, próbowali ciekawych rozwiązań w ataku ale jakby zapominali o obronie. Efekt był taki, że to oni ładnie grali a gole strzelali gracze Granitu. Połowa skończyła się prowadzeniem chłopaków z Czarnej Góry 4:0.
Przy takiej stracie bramkowej wiadomym było, że Wierchy, żeby myśleć o walce jeszcze w tym meczu o punkty musiały odważniej zaatakować. I tak się stało. Atakowali ale nadziewali się na kontrataki Granitu. Bardzo skuteczny w ataku był szczególnie Daniel Gnida ( 4 gole). W bramce Granitu dobre zawody znów zagrał Piotr Gogola i to przełożyło się na ważne dla nich 3 punkty.

▶Dzikie Kuny – Dunajec 4:1
⚽Gole: Bocheńczak 2, Bigos W, Leśnicki -Kozieł

🟠Dzikie Kuny: Szyszka 3, Bigos J cz k, Styrczula 3, Bocheńczak 3, Bigos W 3, Budz cz k, Leśnicki 3, Lipka 3, Jaróg 2.
🟠Dunajec: Gucwa 2, Krupa 2, Kozieł 3, Budz 2, Kamiński Ks, Sarna 2.
T
o właśnie w tym pojednynku sędziowie pokazali aż 4 czerwone kartki. Po dwie dla każdej drużyny. Szkoda, że za wysoce niesportowe zachowanie. Sam mecz był od początku nerwowy, szarpany z niewieloma okazjami bramkowymi. Sporo gry w środku boiska bo też stawka meczu wysoka dla obu ekip bo dzieliło ich w tabeli niewielka różnica. Po pierwszej połowie minimalnie prowadziły Kuny ( 2:1). Druga połowa już na wyższym sportowym poziomie ale końcówka i niepotrzebne złośliwe zagrania spowodowały właśnie reakcje arbitrów w postaci pokazania czerwonych kartek. Ważne 3 punkty zapisują na koncie Dzikie Kuny.

▶FC Kuwejt – Smoki 5:7

⚽Gole: Łojas 2, Walkosz, Budz 2 – Pawlikowski 2, Worwa 2, Żółtek 2, Możdżeń

🟠FC Kuwejt: Kuruc 3, Łojas 3, Sobański 3, Walkosz 3, Franosz 2, Dziedzic 3, Pacyga 2, Budz 3, Głód 3, Sztokfisz 2.
🟠Smoki: Możdżeń 3, Czernik 3, Pawlikowski 4, Staszel 3, Bryja 3, Wojtanek 3, Stańczak 3, Worwa 3, Żółtek 3, Kantor 3.

Zdecydowanie najciekawszy mecz kolejki. Faworytem były Smoki i dosyć szybko objęli prowadzenie, które trochę ich uspokoiło. A FC Kuwejt z kolejki na kolejkę gra lepiej. Chłopaki z Bukowiny odważnie atakowali, skuteczni było w odbiorze i odpowiadali golem na gola. Widać było większą piłkarską dojrzałość u Smoków ale FC Kuwejt nadrabiał ambicją. W drugiej połowie przy wyniki 5:3 dla Smoków Walkosz miał wyśmienitą sytuację po minięciu obrońcy nie trafił w bramkę z 8 metrów. Po tej niestrzelonej okazji kontratak w wykonaniu Smoków był skuteczny i to podcięło skrzydła Kuwejtom. Ale duże dla nich brawa za dobrą postawę w meczu z faworytem.