Oceny 1 – 5, gdzie 1 to fatalny mecz, 5 klasa mistrzowska

⚽Gole: Zhuk 2, Jandura 2, Wajsak 2, Bałos, Mońko – Bigos W 2, Bednarczyk

🟠Migrond: Zhuk 4, Lutsenko 3, Zaika 4, Jandura 4, Potoniec 3, Wajsak 4, Mońko 3, Bałos 3.

🟠Dzikie Kuny : Bigos W 4, Bigos J 2, Styrczula 2, Szyszka 2, Lipka 3, Bocheńczak 2, Bednarczyk 3, Leśnicki 3.

Ten mecz miał dwie całkowicie różne połowy. W pierwszej dominacja Dzikich Kun – grali idealnie w obronie, bardzo groźnie kontratakowali. Szybko wyszli na prowadzenie 2:0 po golach Bigos W i Bednarczyka ( z główki) i mieli 2 kolejne wyśmienite okazje. Dwubramkowym prowadzeniem zakończyła się pierwsza część meczu. Druga połowa to całkowita odmiana spotkania. Widać było jak z każdą upływającą minutą ubywa sił Kunom. A z koeli Migrond zaczął dochodzić do głosu. W 5 minucie był już remis. Potem z każdą minutą przewagę powiększał Migrond, widać było, że są lepsi technicznie od rywali i byli pewni zwycięstwa. Mimo, że zanosiło się na niespodziankę, to jednak fawory dość pewnie zdobywa kolejne punkty.

▶Harnaś – Granit 6:2

⚽Gole: Remiasz 2, Kostrzewa 2, Rabiański 2 – Sarna P , Matoniak

🟠Harnaś: Kobal 3, Łukaszczyk 4, Lupa 3, Remiasz 4, Masłowski 4, Kostrzewa 4, Rabiański 3.

🟠Granit : Gogola 2, Sarna 2, Kiernoziak 2, Gnida 1, Milon 2, Waksmański D 2, Matoniak 2, Waksmański J 2.

Z dużej chmury mały deszcz. Patrząc na historie pojedynków między tymi drużynami zanosiło się na świetny mecz. I ecz był świetny ale tylko w wykonaniu Harnasia. Całkowicie zdominowali Granit. Przeważali w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła. Byli lepsi technicznie, taktycznie… I nawet największa broń Czarnej Góry przeciwko lepszym zespołom – czyli ambicja niewiele tu dała. Gole granit zdobywał gdy mecz był już rozstrzygnięty.

▶FC Kuwejt – Dunajec 3:3

⚽Gole: Łojas K 2, Chowaniec – Budz 2, Walkosz

🟠FC Kuwejt: Kuruc 3, Sobański 2, Budz K 3, Chowaniec 3, Walkosz 2, Dziedzic 2, Franosz 2, Łojas 3, Głod 3, Sztokfisz 3.

🟠Dunajec : Budz M3, Walkosz 3, Jucha 3, Kozioł 2, Jurkowski 3, Sral 2.

Kuwejt może sobie pluć w brodę, że tylko zremisował. Przez pierwszą, słabą połowę w ich wykonaniu zdobywają tylko punkt. Sam mecz nie porywał publiczności. Sporo było w nim walki w środku boiska, strzałów niewiele… Obie drużyny miały ochotę na komplet punktów ale musiały się nimi podzielić.

▶FC Nowi – Smoki 5:3

⚽Gole: Gutt 2, Łojas, Gut, Bafia – Bryjak, Czernik, Kantor

🟠FC Nowi: Gał 3, Łojas S 3, Ciężczak 3, Bafia 3, Gut 4, Palider 3, Pawlikowski 3, Strogusz 3, Gutt 4, Galica 3, Łojas S 3.

🟠Smoki : Bryjak 3, Polak T 2, Łojas 2, Czernik 3, Polak Ł 2, Kantor 3.

FC Nowi z drugim zwycięstwem! I to z faworyzowaną ekipą Smoków. Smoki pierwszą połowę zagrały dobrze. Skutecznie w ataku i prawie nie dopuszczali przeciwników do okazji bramkowych. Byli bardzo pewni swego i sądzili, że łatwo wygrają to spotkanie. Chyba trochę zlekceważyli przeciwników. I chyba to ich zgubiło. Nowi po zdobyciu pierwszego gola jakby odżyli. Zaczęli walczyć na całym boisku, o każdą piłkę. I to im się opłaciło. Miło było oglądać ich zaangażowanie. Mądrze bardzo bronili i groźnie kontratakowali. To dało im kolejne 3 punkty do tabeli!