Starcie na szczycie!

rzecia kolejka Ligi Tatrzańskiej to starcie na szczycie tabeli!
Wyniki meczów:
 
➡Dzikie Kuny – Harnaś 1:6
Składy i oceny pomeczowe:
Oceny 1 – 5, gdzie 1 to fatalny mecz, 5 klasa mistrzowska
⚽Gole: Leśnicki – Lupa 3, Masłowski, Rabiański, samobójcza
 
🔵Dzikie Kuny: Kowalczyk 2, Bigos W 3, Bocheńczak 3,, Jaróg 2, Lesnicki 3, Budz 2, Laskowski 2, Plewa 2, Bigos J 2, Styrczula 2.
🔵Harnaś: Kobel 3, Kudła 3, Masłowski 3, Lupa 4, Remiasz 4, Kobylarczyk 4, Rabiański 4.
 
Lider i wicelider. To zapowiadało spore emocje. Ale tylko zapowiadało. Znów okazało się, że młodość w starciu z doświadczeniem poległa. Gracze Harnasia w zasadzie cały mecz mieli pod kontrolą. Do bólu skuteczny Lupa, Kobylarczyk z Remiaszem prześcigający się kto zrobi ładniejszą asystę i trzymający twardo obronę Rabiański, to złożyło się na pewną wygraną Harnasia. Dzikie Kuny próbowały, szarpały, walczyły ale nie wiele z tego wynikało. Nie można im odmówić serca do walki i zaangażowania ale to jeszcze za mało aby wygrywać takie mecze.
 
➡Granit Czarna Góra – Zawrat Bukowina Tatrzańska 3:9
⚽Gole: Gryglak, Śmieszek, Rusnak – Grela M 3, Łukaszczyk 3, Floryn, Gutt, Grela G.
Składy i oceny pomeczowe:
 
🔵Granit: Gogola, 3, Sarna 2, Gryglak 3, Dzierżęga 2, Wojtanek 2, Gnida 2, Śmieszek 2, Szyszka 2, Sztuczka 2, Rusnak 3, Matoniak 3.
🔵Zawrat: Bużek 3, Gutt 3, Grela M 4, Grela G 3, Floryn 4, Papież 3, Łukaszczyk 4.
 
Mecz pomiędzy tymi ekipami zawsze był z tych „gorących”. W pojedynkach tych zawsze było dużo uszczypliwości, mało brakowało też a gracze walczyli by wręcz. Tym razem były tylko pojedynki czysto piłkarskie. Jednak emocje były tylko do około 10 minuty. Wtedy Gryglak potężną bombą w samo okienko bramki Zawratu zdobył bramkę na 2:1 dla Granitu i wydawało się, że pójdą za ciosem. Wtedy Grzegorz Grela dosłownie po 7 sekundach zdobył bramkę wyrównującą, jego brat Marcin, dołożył jeszcze dwie i na tym skończyły się emocje… Zawrat w drugiej połowie spokojnie kontolował wynik, jak trzeba było przyspieszał i pewne zdobył 3 pukty. Granit na ten moment jeszcze bez zdobyczy punktowej.
 
➡Gronik Gronków – Reraks 1:3
⚽Gole: Groński -Mroszczak 2, Szczygieł
Składy i oceny pomeczowe:
 
🔵Gronik: Arendarczyk 2, Groński 3, Kowalczyk 2, Bałos 2, Kopeć 2, Smajdor 2, Leśnicki 2, Bafia 2, Zarycki 2, Rychtarczyk 2.
🔵Reraks: Nowobilski 3, Kubicki 3, Budz 3, Babiarz 3, Książek 3, Kamski 3, Dybizbański 3, Szczygieł 4, Komperda 3, Mroszczak 4.
 
Mecz ten to taka twarda, nieustępliwa, męska walka. Jedni i drudzy walczyli zaciekle, starali się ale gra toczyła się w większości w środku boiska. Sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Trzeba jednak przyznać, że gdy już jakaś bramkowa sytuacja była to bramkarze stawali na wysokości zadania. Różnice zrobił Robert Mroszczak z Reraksu. Wziął ciężar gry ofensywnej na sieie i zdobył dwie, ważne bramki. Gronik nie miał w swoich szeregach takiej indywidualności i zostaje w tym meczu bez punktów.
 
➡Skurboy – Dunajec Ostrowsko 3:0
Gole: Mrowca 2, Możdżeń
Składy i oceny pomeczowe:
 
🔵Skurboy: Sopiarz 3, Możdżeń 3, Polak T 3, Bryjak 3, Łojas 3, Pawlikowsi 3, Polak Ł 3, Mrowca 4, Gąsior 3, Karpiel 3, Czernik 3.
🔵Dunajec: Gucwa 2, Krupa 2, Lutsenko 2, Kamiński Ks 2, Kamiński A 2, Kamiński K 2, Skarba 2.
Mecz podobny do poprzedniego. Raczej w tempie spacerowym, ospałym. Mecz wyrównany ale chyba najsłabszy w tej rundzie w wykonaniu Dunajca. Z kolei Skurboy po raz kolejny pokazali się z dobrej strony. Bardzo ładną bramkę zdobył z rzutu wolnego Mrowca, bracia Polak aktywni i w ataku i obronie. Ta drużyna może jeszcze sprawić nie jedną niespodziankę.