Harnaś dominator!

Za nami przedostatnia kolejka LT, zapraszamy do lektury:
 
 
Wyniki meczów:
 
➡Harnaś – Dunajec 11:4
 
Składy i oceny pomeczowe:
 
Oceny 1 – 5, gdzie 1 to fatalny mecz, 5 klasa mistrzowska
 
⚽Gole: Lupa 4, Masłowski 2, Młynarski 2, Rabiański, Łukaszczyk J, Kuchta R – Kozieł 2, Szczepaniak, Kamińśki
 
🔵HArnaś: Lupa 4, Rabiański 4, Kuchta R 3, Masłowski 4, Kudła 3, Młynarski 3, Łukaszczyk 3.
 
🔵Dunajec: Gucwa 2, Krupa 2, Kozieł 2, Szczepaniak 2, Hramiec 2, Kamiński Ks 3, Budz 2.
 
Harnaś wygrywa Ligę Tatrzańską edycję nr 4 z olbrzymią przewagą nad resztą stawki. W przedostatniej kolejce zwycięzcy pokazali jaki w nich drzemie potencjał. Bardzo łatwo rozprawili się z Dunajcem, który sprawiał już kłopoty i odbierał punkty prawie każdej z pozostałych ekip. Natomiast Dunajec z Harnasiem nie miał nic do powiedzenia. Od początku jedyną niewiadomą będzie wysokość wygranej Harnasia. Skończyło się na 11:4. Wynik doskonale oddaje to co działo się na boisku.
 
➡Skurboy – Gronik 9:2
 
⚽Gole: Pawlikowski M 4, Polak T 2, Mrowca, Czernik, Karpiel – Rychtarczyk 2
 
Składy i oceny pomeczowe:
 
🔵Skurboy: Polak T 4, Polak Ł 3, Mrowca 4, Karpiel 4, Pawlikowski 4, Czernik 4.
 
🔵Gronik: Jucha 2, Groński 2, Szaflarski 3, Bafia 3, Zarycki 2, Koscielniak 2, Bałos 3, Rychtarczyk 3, Smajdor 2.
 
Zaskakująco słaba postawa Gronika Gronków. Walczyli jeszcze oni nawet o medale ale tą przegraną ich szanse na medal są pogrzebane. Skurboy z kolei do ostatniej kolejki będzie walczył o nawet drugie miejsce w Lidze. A mówimy o drużynie, która długo była w „ogonie” tabeli. Sam mecz nie dostarczył jakichś wielkich emocji. Skurboy przeważał od początku i pewnie sięgnął po 3 punkty. Gronik bez zapału, chęci do biegania, walki sportowej. To musiało się skończyć dotkliwą porażką.
 
➡Zawrat – Dzikie Kuny 5:10
 
⚽Gole: Grela M 3, Rzadkosz D, Kłossowski – Bocheńczak 5, Budz 4, Laśnicki
Składy i oceny pomeczowe:
 
🔵Zawrat: Chowaniec 2, Gutt 2, Łukaszczyk K 2, Rzadkosz Ł 3, Grela M 3, Kuchta W 3, Papież 2, Rzadkosz D 2, Kuchta J 2, Kłossowski 2.
 
🔵Dzikie Kuny: Bocheńczak 5, Laskowski 4, Budz 5, Leśnicki 4, Jaróg 4, Plewa 4.
 
O ile poprzednie mecze nie dostarczyły sportowych emocji to ten pomiędzy Zawratem i Kunami nadrobił to z nawiązką! Mecz z gatunku „żałuj, że Cię nie było”. Było w nim wszystko: przewaga faworyta, niespodziewany zwrot sytuacji, piękne bramki, parady bramkarzy, indywidualne zagrania i świetnie rozgrywane akcje drużynowe! Na koniec z wygranej cieszył się młody zespół Dzikich Kun a zwycięstwo ich było w pełni zasłużone. Na szczególne wielkie brawa zasługuje duet Mateusz Bocheńczak – Szymon Budz bo we dwójkę rozmontowali obronę Zawratu strzelając im w sumie 9 (!) goli! Nadmienić trzeba, że zwycięzcy grali bez swojego najskuteczniejszego zawodnika Wojciecha Bigosa. Zawrat tą przegraną bardzo skomplikował sobie sytuację w tabeli. W ostatniej kolejce musi wygrać z niepokonanym Harnasiem, żeby zachować szanse na medal.
 
➡Reraks – Grani 0:3 walkower.