Watra CUP!

Watra Cup 2024 – Trampkarze w akcji ❗❗❗
⚽W rywalizacji wystąpiło 8 drużyn – w kategorii trampkarzy ( 2009 i młodsi ) – od samego początku wysokie tempo gry oraz co przede wszystkim cieszy dużo gry piłką – wszystkie drużyny starały się budować grę od własnej bramki przez krótkie podania. Wysokie umiejętności technicznie zawodników.
⚽Rywalizacja toczyła się w grupie A i B a najlepszymi drużynami po tej fazie okazały się drużyny SK Nova Lubovnia , Gorc Ochotnica , Huragan Waksmund oraz Spisz Krempachy i te drużyny zagrały w finałowej części.
Druga cześć to gra o miejsca 5-8 – tutaj rozegrały swój dwu mecz drużyny : Watry , Uranu , Przełeczu oraz Górali.
Ciekawe pojedynki pomiędzy SK Nova Lubovnia oraz drużyny Gorca pokaz siły Huraganu w pierwszych spotkaniach.
⚽Półfinałowe spotkania rozstrzygały się w karnych. Oba spotkania nie dały rozstrzygnięcia – tutaj do wyłonienia potrzebne były karne. Ciekawa seria rzutów karnych pomiędzy drużyna Spiszu Krempachy oraz SK Novej Lubovni gdzie do rozstrzygnięcia karnych potrzebne było aż 7 serii.
⚽Mecz finałowy to zacięta walka dwóch najlepszych ekip tego turnieju – które trafiły tam zdecydowanie zasłużenie. Wymiana ciosów jednakże drużyna z Słowacji była konkretniejszą w działaniach i na 60 sekund przed końcem spotkania zdobyli zwycięską bramkę na wage wygrania turnieju pierwszej edycji Watra Cup.
⚽ Naszej drużynie zabrakło szczęścia ale taka jest piłka 👉 bardzo dobre momenty gry na hali dadzą efekt ✅ działamy i pracujemy dalej 🔜 My w was bardzo wierzymy 😍😍😍😍
🤝Klasyfikacja końcowa turnieju :
1. SK Nova Lubovnia
2. Gorc Ochotnica
3. Hurgan Waksmund
4. Spisz Krempachy
5. Przełęcz Łopuszna
6. Uran Łukowica
7. Watra Białka Tatrzańska
8. Górale Nowy Targ
👉Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz zostali wybrani MVP w każdym zespole. Dodatkowo organizatorzy wybrali najlepszego bramkarza oraz zawodnika turnieju.
🤝Bardzo dziękujemy za udział w turnieju ❗❗❗
 
/tekst: Watra Białka Tatrzańska/