Granit odpada z walki o tytuł...

Granit odpadł z walki…
 
Wyniki meczów
 
▶️Wierchy – FC Kuwejt 3:3
Składy i oceny pomeczowe:
Oceny 1 – 5, gdzie 1 to fatalny mecz, 5 klasa mistrzowska
 
⚽️Gole: Jaróg 2, Włodarczyk – Budz , Łojas, Chowaniec
 
🟠Wierchy: Trzoniec 3, Gał 2, Żóltek 2, Nykaza 2, Jaróg 4, Żółtek A 3,Plewa 3, Włodarczyk 3.
 
🟠FC Kuwejt: Kuruc 3, Sobański 4, Pacyga 3, Walkosz 2, Dziedzic 3, Chowaniec 3, Franosz 2, Głód 2, Budz 3, Łojas 3, Sztokfisz 2.
 
Świetny, wyrównany mecz z dużą ilością okazji bramkowych. FC Kuwejt wyraźnie z formą zwyżkuje, zdobywając kolejne punkty. Kuwejt prowadził już 2:0 i miał okazje do podwyższenia rezultatu ale jak mawia sportowe porzekadło „niewykorzystane okazję się mszczą”. I tak było tym razem. Na 1:2 pięknie w okienko bramki Kuruca trafił Jaróg, chwilę potem było już 2:2 po golu Włodarczyka. Potem obie ekipy zdobyły jeszcze po jednym golu i podzieliły się punktami.
 
▶️Dunajec – Smoki 3:12
 
⚽️Gole: Walkosz 2, Szczygieł – Polak T 3, Czernik 2, Sańczak 2, Kantor 2Żółtek, Worwa, Możdżeń
 
🟠Dunajec: Jucha 2, Budz 2, Jurkowski 1, Walkosz 3, Kozieł 2, Szczygieł 3.
 
🟠Smoki: Wojtanek 2, Polak T 4, Możdżeń 3, Czernik 3, Worwa 3, Kantor 3, Stańczak 4,Żółtek 3.
 
Smoki zdobywają kolejne punkty powiększając przewagę nad drużynami z dolnej części tabeli. Dunajec nie był wymagającym przeciwnikiem w tym spotkaniu. Smoki z łatwością zdobywały gole i korzystny dla nich wynik ani przez moment nie był zagrożony.
 
▶️Dzikie Kuny – Harnaś 5:6
 
⚽️Gole: Budz 3, Bigos W 2 – Lupa 2, Kobal, Kostrzewa, Rabiański, Kudła
 
🟠Dzikie Kuny: Bigos J 3, Styrczula 3, Bocheńczak 3, Lipka 3, Leśnicki 3, Bednarczyk 3, Bigos W 4, Szyszka 3, Budz 4. .
 
🟠Harnaś : Kobal 2, Młynarski 2, Lupa 3, Łukaszczyk 3, Kudła 4, Kuchta 3, Kostrzewa 4, Rabiański 3.
 
Kibice Harnasia do końca meczu drżeli o wynik swojej ekipy. Choć pierwsza połowa to zdecydowana dominacja Harnasia ( było już 4:1 dla nich), to druga połowa to już dużo lepsza gra Dzikich Kun i było blisko niespodzianki. Bardzo dobry mecz w Kunach rozegrał Szymon Budz i to z jego strony groziło największe niebezpieczeństwo dla faworytów w Białki Tatrzańskiej. Jego skuteczne akcje wspierane prze resztę ekipy doprowadziły do remisu 4:4. Potem obie drużyny miały swoje świetne okazje ale ich nie wykorzystały. W pewnym momencie Harnaś odskoczył na dwa gole (4:6), po chwili sprytnym lobem popisał się Wojtek Bigos i Harnaś musiał wznieść się na swoje wyżyny żeby dowieźć 3 punkty do końca meczu. Udało im się i nadal są w walce o zwycięstwo w LT.
 
▶️Migrond – Granit 5:2
 
⚽️Gole: Bałos, Wajsak , Mońko, Kasperczyk - Sarna, Gryglak
Składy i oceny pomeczowe:
 
🟠Migrond: Zaika3, Lutsenko 2, Duda 3, Kasperczyk 3, Jandura 3, Potoniec 3, Bałos 4, Wajsak 3, Mońko3.
 
🟠Gogola 3, Sarna 3, Kieroniazk 2, Milon 3, Waksmański 3, Gnida 2, Maryniarczyk 2, Matoniak 2, Gryglak 3,
 
Mecz w którym iskry leciały. Twardy męski pojedynek obu ekip. Choć obiektywnie trzeba przyznać, że Migrond będąc zespołem o klasę lepszym technicznie, mógł wygrać pewniej, bez nerwów. Ale w wielu sytuacjach za dużo kombinowali chcąc wjechać z piłką do bramki Granitu. Ci z kolei pokazali to co umieją najlepiej, ambicję i nieustępliwość i to przez sporą część meczu dawało nadzieję na remis. Jednak remis byłby krzywdzący dla Migrondu bo piłkarsko byli po prostu lepsi i w końcówce meczu to udowodnili. Granit przegrywając ma już nikłe szanse na dogonienie w tabeli Harnasia i Migrond.